Krásné 1998
Kdy: 3.7 - 12.7. 1998
Kde: chata v Krásném

Hlavní stránka Připravujeme Bylo Zajímavosti Kontakty Co je nového?

O čem to je:

Týdenní setkání , které má poměrně dlouhou historii. Sejdou se tady lidé dost rozdílní - názorovou orientací, profesí, věkem. A přesto se daří vytvořit klidné lidské společenství. Je to zřejmě tím, že přece jenom společný jmenovatel účastníků těchto setkání existuje: vědomí, že potřebujeme zažívat prosté a bezpečné lidské společenství, že potřebujeme zažít skutečnou komunikaci mezi lidmi, že má smysl pokusit se orientovat v okolním světě i v sobě, že - a tak dále...
Celá akce se odehrává na velmi osamocené chatě v poměrně špatném stavu, s minimálním vybavením. Sejde se tady vždy asi okolo 15-20 lidí.
Asi nejvíc charakterizují pozadí a pohnutky celé této akce myšlenky Martina Bubera...

Program:

  • V první části týdne (nejpozději od úterý) bude s námi R. Kužel  provozovat bibliodrama (něco plácání z hlíny, něco kreslení, něco divadla - alternativní uchopení biblických příběhů). Na poslední víkend přijede Dr. L. Běťák z Brna. Je to psycholog a psychoterapeut, název jeho programu je: Příspěvek ke kontrolovanému bláznovství.
  • Kromě vycházek do okolí (první obrázek je pohled z Prosíčky na Nový Jimramov), bude ještě něco málo údržbářských prací na chatě - tak, abychom ji mohli ještě nějaký čas využívat.
  • Připravuje se ještě další program...

 

prosickaborovniceProsíčka
Hlavní stránka Připravujeme Bylo Zajímavosti Kontakty Co je nového?