logo Bylo v roce 2001

21. 2. Beseda v DPS, Nové Město na Moravě, od 18 hod
Trek pod Mount Everest, M. Houdek,
(cestopisné povídání, diapozitivy)
23. -25.2. Devět skal (víkendové setkání)

BŘEZEN

10.3. Setkání pořadatelů akcí (na programu - novela autorského zákona, OSA, výměna zkušeností, kontaktů a pod. Pokud máte zajem se zúčastnit, kontaktujte T. Lavického)
17.3. Pohledy a poslechy (minifestival v KD Pohledec, muzika, výstava, poezie a pod.)
Zahájení výstavy v 19,30h (LÍDA KABRDOVÁ,  "Kresby" )
Začátek hudební přehlídky ve 20h
SYSTEM CHAOS
JERICHO
LENINOVA PLEŠ
host večera je BOBBY HOUDA

22. 3. Beseda v DPS, Nové Město na Moravě, od 18 hod
Lidová hudba a world music II
Hostem bude muzikolog, vydavatel a mandolinista Jiři Plocek (znamý ze skupiny Poutníci), zakladatel a vedoucí skupiny Teagrass, která se věnuje spojovani moravské a balkanské lidové hudby s dalšími vlivy a jejiž někteří členové při besedě zahrají. Bude také možné se seznámit s produkcí vydavatelství Gnosis.

DUBEN
KVĚTEN 12.5. Pohledy a poslechy (minifestival v KD Pohledec, muzika, výstava, poezie a pod.)
Muzika:
Dziady
Veselá Zubatá
Hadry z těla

Slovíčko:
Vojtěch Zikmund

18.-20.5. DylDanys, setkání věnované osobnosti a tvorbě B. Dylana
ČERVEN 16.6. Pohledy a poslechy (minifestival v KD Pohledec, muzika, výstava, poezie a pod.)
ČERVENEC 13.7.-21.7. Putování - aneb cesta tam a zase zpátky, týdenní pobyt s programem (Jeseníky)
20.-22.7. Výlet na Horňácko, víkend ve Velké nad Veličkou, na Horňáckých slavnostech, jedné z posledních "bašt folklóru"
SRPEN 4.8. Bluesová noc, koupaliště v Novém Městě na Moravě
Klub Sluníčko připravuje na první víkend v srpnu roku 2001 bluesovou akci!
Zveme všechny, a zejména ty, kteří mají rádi blues ve všech možných podobách a kteří chtějí strávit příjemný večer a noc. Vystoupí kapely:
Blueshell - písničkářské blues
Blues.ex - rockovější podoba, v ne zcela ortodoxním nástrojovém obsazení, s flétnou, zpěvačkou...
Jericho - rockové podoby blues, s netriviálními texty, s někdy undergroundovým zvukem.
Gamba blues band - rockové podoby blues, kapela je z Čáslavi a okolí, vystupovala již na festivalech jako např. Jazz goes to Town - Hradec Králové, nebo na Poličských jazzových dnech s Boby Houdou atd.
Těšíme se na příjemný zážitek!

23.- 26. 8. 0tevřeno - Jimramov 2001, festival se širokým záběrem - hudba, filmy, divadelní dílna, výtvarná dílna atd.
ZÁŘÍ 22.9. Létající hospoda (akce v rámci celorepublikového týdne pro duševní zdraví...)
22.9. Pohledy a poslechy (minifestival v KD Pohledec, muzika, výstava, poezie a pod.)
ŘÍJEN  26.-28.10. Víkednový pobyt na Krátké - PhDr. Běťák
LISTOPAD 10.11. Pohledy a poslechy (minifestival v KD Pohledec, muzika, výstava, poezie a pod.)
30. 11. - 2.12. Festival staré hudby
PROSINEC 14.12. STŘEDOZEMĚ - OTEVŘENÍ KLUBOVÝCH PROSTOR V NOVÉM MĚSTĚ NA MORAVĚ !